KS B³onianka B³onie - strona oficjalna

• WITAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH KIBICÓW B£ONIANKI
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ursus II Warszawa - KS Raszyn 0:5
  • LKS Chlebnia - Sarmata Warszawa 2:0
  • Jedno¶æ ¯abieniec - Milan Milanówek 1:2
  • Per³a Z³otok³os - Laura Chylice 0:0
  • Korona Góra Kalwaria - KS Konstancin 1:5
  • Piast Piastów - Kosa Konstancin 2:2
  • B³onianka B³onie - GLKS Nadarzyn 4:1
  • Przysz³o¶æ W³ochy - ¦wit Warszawa 9:0

Brak u¿ytkowników
zalogowanych i 2 go¶ci

ogó³em: 671 189

statystyki szczegó³owe

Musisz siê zalogowaæ, aby korzystaæ z mini-chatu.

Zaloguj siê, aby typowaæ.
Lp. Osoba Pkt.
1. TenNizejStawiaPiwo 414
2. bloniak23 411
3. KRZYNHO 408
4. Asia9092 399
5. KibicBloniak 279
6. PRaWilnie 270
7. kamil-1124 261
8. Piotrek82 255
9. ..fan.. 117
10. KrisVanDal 36

Aktualno¶ci

Wywiad z Maciejem Paterem.

• autor: bloniak23, 2013-02-07 20:36

Wywiad z Maciejem Paterem zawodnikiem i trenerem dru¿yn m³odzie¿owych B³onianki B³onie.

Jak to siê sta³o ¿e trafi³ Pan do B³onianki B³onie?

To, ¿e dzi¶ jestem w B³oniance jest zas³ug± w du¿ej mierze Pana Grzegorza Banaszkiewicza. Przy okazji chcia³bym mu bardzo podziêkowaæ za wysi³ek i trud jaki w³o¿y³ w mój transfer. Dziêkujê tak¿e pozosta³ym osobom zaanga¿owanym w tê sprawê.

Wracaj±c do pocz±tku kariery.. Powa¿ne trenowanie rozpocz±³em w klubie Unia Boryszew, pod okiem Pana Trenera Romana Janiszka, trenuj±cego zreszt± do dzi¶. Wspania³a osobowo¶æ. Wiele mu zawdziêczam. To w³a¶nie dziêki niemu zosta³em dostrze¿ony, a nastêpnie powo³any do reprezentacji Mazowsza, z któr± ¶wiêci³em znacz±ce sukcesy. Potem by³o jeszcze lepiej. Ale to d³uga historia (¶miech) :-)

Ju¿ po pierwszym meczu by³o widaæ ¿e jest Pan du¿ym wzmocnieniem dla dru¿yny. Jak przebieg³a aklimatyzacja w nowym zespole?

Aklimatyzacja w zespole przebieg³a bardzo sprawnie, mimo, ¿e z wiêkszo¶ci± ch³opaków siê nie zna³em. Zosta³em bardzo dobrze przyjêty.

Na prze³omie grudnia i stycznia zmieni³ siê zarz±d klubu oraz zosta³ wybrany nowy Prezes. Jakie s± Twoje oczekiwania w zwi±zku z tymi zmianami?

Oczekiwania zawsze bêd± te same. Najwa¿niejsze jest ¿eby klub by³ stabilny finansowo. Jest to podstawa do normalnego funkcjonowania.

Pojawi³ siê nowy zarz±d, a wraz z nim, co jest oczywiste, nowe pomys³y na prowadzenie klubu. Mam nadziejê, ¿e wiêkszo¶æ z nich zostanie wprowadzona w „¿ycie”. A bynajmniej tak czê¶æ dotycz±ca naszej m³odzie¿y, bo to jest teraz najwa¿niejsze. Liczê na owocn± wspó³pracê. A nowemu zarz±dowi ¿yczê przede wszystkim wytrwa³o¶ci, w d±¿eniu do realizacji zak³adanych celów. Zdajê sobie sprawê, ¿e to nie bêdzie takie proste, ale.. Jestem dobrej my¶li :-)

Trenuje Pan tak¿e dru¿yny m³odzie¿owe, jak wspó³pracuje siê Panu z b³oñsk± m³odzie¿±?

Bardzo dobrze! Praca z m³odzie¿±, choæ wcale nie jest ³atwa, to sprawia mi ogromn± przyjemno¶æ! Mi³o jest patrzeæ jak dzieci nabywaj± umiejêtno¶ci pi³karskich, rozwijaj± siê.

Zagrali¶cie bardzo dobr± rundê jesienn±. Chcia³bym ¿eby¶ j± krótko podsumowa³ i okre¶li³ jakie s± twoje oczekiwania na koniec sezonu.

Zgadzam siê, runda jesienna w naszym wykonaniu by³a naprawdê dobra. Poza meczem z Babicami, w którym powinni¶my „dowie¼æ zwyciêstwo do koñca” nie mamy do siebie wiêkszych zastrze¿eñ. Oczywi¶cie naszym celem jest awans do ligi okrêgowej, to siê nie zmieni³o. A pierwsze miejsce na pó³metku rozgrywek dodatkowo nas motywuje do osi±gniêcia tego sukcesu.

Bardzo dziêkujê za wywiad i ¿yczê Ci ¿eby¶cie na koñcu sezonu mogli ¶wiêtowaæ awans do ligi okrêgowej.

Dziêkujê bardzo. A przy okazji, ju¿ teraz zapraszam wszystkich sympatyków klubu na mecze rundy wiosennej. Z  Wami bêdzie nam ³atwiej ;) do zobaczenia ! ;)

Wywiad przeprowadzi³ bloniak23.

autor: ~Kibol 2013-02-07 21:46:15

avatar Dobrze Pater sied¼ u nas jak najd³u¿ej i awans.

autor: ~SOCHACZEWIANIN 2013-02-07 23:54:18

avatar Brawo Maciek , oby tak dalej, Kibice Unii zawsze z Tob± !

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

B³onianka B³onieGLKS Nadarzyn
B³onianka B³onie 4:1 GLKS Nadarzyn
2014-06-18, 18:30:00

oceny zawodników »

Jak siê Wam podoba nowa strona internetowa?

"Ciê¿arowcy" B³onianka B³onie
£adowanie...